Top-quality generic Viagra at discount prices.

HEBLER-W2-M dwuwałowy rozdrabniacz do nieforemnych odpadów ze stolarni, tartaku, wyposażony w bijakowy młyn rozdrabniający. Moc 11kW.

Cena 40000.00 zł brutto

 

   HEBLER-W2-M jest maszyną służącą do rozdrabniania zrębki oraz nieforemnych odpadów pochodzących głównie ze stolarni, zakładów produkujących palety, elementy mebli drewnianych oraz tartaków.Fot. Oferowane urządzenie


Jest to maszyna zbudowana na zasadzie strugarki. Elementem roboczym są dwa wały strugarskie trzy nożowe oraz młyn bijakowy mielący powstała stróżkę  .

Fot. Surowiec do przerobu.Fot. Oferowane urządzenie


Materiał zasypywany jest do kosza przesuwającego się ruchem posuwisto-zwrotnym . Maszyna wyposażona jest regulator służący do zmiany prędkości przesuwu kosza.Fot. Oferowane urządzenie

Powstała strużka przedostaje się do zsypu znajdującego pod stołem podawczym skąd następnie zasysana jest przez młyn bijakowy. Zmielone wióry odbierane są z młyna przy pomocy wbudowanego
HEBLER-W2-M w odciągu.


Fot. Oferowane urządzenie


Podstawowe parametry techniczne


 Model

Rozdrabniacz HEBLER-W2-M

 Silnik główny

Silnik posuwu z wariatorem

Silnik odciągu
Silnik młyna

11 kW

0.74 kW

1.1 kW

11 kW

 Max. długość podawanego materiału

   do 95 cm

 Wydajność

  Zależy od struktury rozdrabnianego materiału

Parametry wału tnącego

Wał 3-nożowy, długość 410 mm, noże wykonane z HSS

Liczba noży

3 noże tnące 

 Wsad

100 x 74cm

 Pojemność kosza wsadowego

0.35 m3

Masa maszyny

 około 1150 kg
HEBLER W2-M dozbrojony został we własny młyn bijakowy rozdrabniający strużkę. Średnica otrzymanego produktu zależy  od średnicy oczek zainstalowanego sita.
Fot. Strużka otrzymana z kawałków surowego drewna bukowego i pokruszonej płyty MDF.
Fot. Oferowana maszyna. Widoczny wbudowany własny odciąg wiórów (używany gdy maszyna przeznaczona jest do frakcjonowania - ujednolicania np. zrębki lub trociny pomieszanej z drobnymi kawałkami drewna).


Maszyna może stanowić element linii do produkcji pelletu, brykietu , kostki paletowej itp.

W zestawie do maszyny znajduje się również osłona, która umożliwia zastosowanie produkowanego przez nas przenośnika taśmowego  odbierającego otrzymane wióry ( używana jest gdy maszyna służy do rozdrabniania większych kawałków drewna, odpadów płyty wiórowej itp) .Udzielamy 12 mcy  gwarancji na oferowane przez nas artykuły.
Wystawiamy faktury VAT.

obrazek
obrazek

Jan
606358756
Wojciech
602436498
Fax (013) 43 99 355
obrazek

Transport urządzenia do omówienia z kupującym