Top-quality generic Viagra at discount prices.

POLEXIM GTS-1500E, rębak - rozdrabniacz do gałęzi. Moc silnika 15KM. Silnik odpalany ze stacyjki.

Wyprodukowano w Polsce

Cena 12100.00 zł brutto

Oferujemy rębaki do gałęzi Polexim GTS-1500E napędzane silnikiem spalinowym benzynowym o mocy 15KM.

Maszyny są wyprodukowane w Polsce na naszej firmie. Są ulepszoną wersją podobnych maszyn dostępnych na rynku importowanych z Chin.


Na etapie projektowania maszyny uwzględniono sugestie naszych klientów, którzy na co dzień używają podobnych maszyn. Dzięki nim zbudowaliśmy maszynę bezpieczną, łatwą w serwisie codziennym, wytrzymałą oraz praktycznie bezawaryjną.   


 Maszyna posadowiona jest na podwoziu jednoosiowym o szerokich kołach które znacznie ułatwiają ręczne przestawianie maszyny w terenie.Podpory podwozia jezdnego mogą zostać złożone do transportu po uprzednim przyczepieniu dyszla transportowego do pojazdu ciągnącego rębak (np. mikrociągnika, quada itp).
Wyrzutnik zrębki jest przymocowany do korpusu rębaka na zawiasach co ułatwia codzienny serwis maszyny tj. czyszczenie , wymiana noży .

Komin wyrzutnika został wyprodukowany podobnie jak w oferowanych przez naszą firmę rębakach napędzanych dużymi silnikami Diesla lub WOM ciągników rolniczych. Jest on obrotowy 360 stopni oraz posiada stabilną regulację przesłony wyrzutnika. Do wykonania obrotu wyrzutnika nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia (np. klucze nastawne).

 

Kosz wsadowy materiału posiada dźwignię bezpieczeństwa po naciśnięciu której następuje natychmiastowe wyłączenie silnika spalinowego rębaka.

Rębak ten w porównaniu do podobnych maszyn znajdujących się na rynku, posiada wmontowane sprzęgło odśrodkowe dzięki któremu łatwiej odpala się silnik. Sprzęgło stanowi również zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe rębaka.

Uchwyt transportowy posiada dwie funkcje. Służy do przemieszczania maszyny w terenie a w czasie pracy uchwyt odchyla się w kierunku silnika gdzie stanowi jego osłonę przed rozdrabnianym materiałem gałęziowym.

Podstawowe parametry techniczne maszyny

SILNIK

LONCIN

lub inny na zamówienie

Benzynowy, 15KM  chłodzony powietrzem. Czterosuwowy


Rozruch


Rozruch ręczny oraz ze stacyjki. W zestawie akumulator 12VRozdrabniacz POLEXIM GTS-1500E

Typ rozdrabniacza


Bębnowy

Ilość noży


2 tnące oraz przeciwostrze

Wymiar noża

300 x55 x 6mm


Szerokość wsadu
465 x 345 mm

Masa urządzenia 200  kg.

 

 DODATKOWO W ZESTAWIE:

Klucz do świec;

Nauszniki i okulary ochronne BHP;

 Instrukcja obsługi i zasady BHP w języku Polskim;GWARANCJA: Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowany przez nas artykuł.

 

DOWODEM ZAKUPU JEST PARAGON FISKALNY LUB FAKTURA VAT.

obrazek
obrazek

Jan
606358756
Wojciech
602436498
Fax (013) 43 99 355


Zamówiony towar wysyłamy firmą spedycyjną.


ZAPRASZAMY DO ODBIORU OSOBISTEGO


Przesyłka kurierska 

  180 zł 

  Przesyłka kurierska pobraniowa 

  250 zł 

  Odbiór osobisty 

  TAK

POLEXIM  Import-Export POLAND