Top-quality generic Viagra at discount prices.

PRZESUWNA HYDRAULICZNIE KOSIARKA  BIJAKOWAZ UNOSZONĄ POKRYWĄ  ZAWIESZANA NA  TYLNYM TUZ: szerokość robocza 195cm.

Cena 10500.00 zł bruttoOferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe (mulchery) o szerokości roboczej 195 cm

 
NIEMIECKIEJ MARKI
 
       


Kosiarki bijakowe służą do skoszenia  oraz  jednoczesnego rozdrobnienia trawy, drobnych gałęzi, liści itp. Układ rozdrabniający stanowią młotki tnąco - bijakowe o kształcie łopatki, które pod wpływem wysokich obrotów wału roboczego ścinają i rozdrabniają materię.


Urządzenie przystosowane jest do zawieszenia na TUZ ciągnika rolniczego, napęd kosiarki uzyskiwany jest z WOM (wałek standardowy sześciofrezowy - w zestawie) natomiast układ hydrauliczny ( siłownik dwustronnego działania do przesuwu bocznego kosiarki)  zasilany jest z wyjścia  hydrauliki zewnętrznej ciągnika ( zasilanie i powrót).


Kosiarka posiada układ zawieszenia oraz przekładnię umożliwiającą współpracę z ciągnikami posiadającymi tylni TUZ oraz siłownik hydrauliczny umożliwiający boczne przesuwy aparatu tnąco - rozdrabniającego.


Schemat napędu układu tnącego: przekazanie napędu z WOM na przekładnię kątową kosiarki; przekładnia przekazuje napęd za pomocą wału na przekładnię pasową; przekładnia pasowa przekazuje napęd ( zwiększając obroty)  na wał roboczy, na którym umocowane są noże bijakowe.

Parametry techniczne

Model

JANSEN EFGCH195 

Typ bijaka

Łopatka 800g, 32 szt

Układ zawieszenia

TUZ     Kat.I  oraz    Kat.II

Minimalna moc ciągnika

50 KM

Napęd

WOM 540 / wałek przekazu w zestawie

Masa

490 kg

Długość przesuwu     

35 cm w obrębie stołu

  Dostawa

odbiór osobisty lub wysyłka pocztą kurierską
Ten model  posiada dwa rzędy bijaków rozmieszczone tak jak gwint śruby (spiralnie), dzięki czemu urządzenie pracuje efektywniej.
Dodatkowo rozwiązanie to sprawa, że bijaki znajdujące się w osi ataku, uderzają w materiał pojedynczo a nie wszystkie jednocześnie.
Tylna pokrywa osłonowa jest otwierana, dzięki czemu podczas wykaszania wysokich traw istnieje możliwość uchylenia pokrywy aby nadmiar materiału szybciej wydostał się poza komorę roboczą.  Powoduje to znaczne zmniejszenie obciążenia ciągnika oraz zwiększenie wydajności roboczej. Jednakże materiał, który wypadnie z pod otwartej przesłony jest gorzej przemielony i dłuższy niż gdyby przesłona była stale zamknięta w czasie koszenia.
Urządzenia są fabrycznie nowe oraz posiadają oznaczenie obrazek


Udzielamy 12 m-cy  gwarancji

Wystawiamy faktury VAT.
obrazek

obrazek

Wojciech
602436498
Fax (013) 43 99 355
obrazek

Przesyłka kurierska 

  200 zł 


  Odbiór osobisty 

  TAKZamówiony towar wysyłamy firmą spedycyjną.
ZAPRASZAMY DO ODBIORU OSOBISTEGO

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI TEGO ARTYKUŁUPOLEXIM  Import-Export POLAND
NIP: PL 686-101-92-40
REGON: 370387021
TelFax 0048 13 43 99 355   

Kom  +48 606 358 756                    
Kom +48 602 436 498
POLAND