Top-quality generic Viagra at discount prices.

PRZESUWNA HYDRAULICZNIE KOSIARKA  BIJAKOWA Z UNOSZONĄ POKRYWĄ ZAWIESZANA NA  TYLNYM TUZ: szerokość robocza 155cm. Bijak łopatka 800g.

Cena 8200.00 zł bruttoOferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe (mulchery) o szerokości roboczej 155 CM

 
NIEMIECKIEJ MARKI
 
     
Urządzenie przystosowane jest do zawieszenia na TUZ ciągnika rolniczego, napęd kosiarki uzyskiwany jest z WOM (wałek standardowy sześciofrezowy - w zestawie) natomiast układ hydrauliczny ( siłownik dwustronnego działania do przesuwu bocznego kosiarki)  zasilany jest z wyjścia  hydrauliki zewnętrznej ciągnika ( zasilanie i powrót).Kosiarki bijakowe służą do skoszenia  oraz  jednoczesnego rozdrobnienia trawy, drobnych gałęzi, liści itp. Układ rozdrabniający stanowią młotki tnąco - bijakowe o kształcie łopatki, które pod wpływem wysokich obrotów wału roboczego ścinają i rozdrabniają materię.Kosiarka posiada układ zawieszenia oraz przekładnię umożliwiającą współpracę z ciągnikami posiadającymi tylni TUZ oraz siłownik hydrauliczny umożliwiający boczne przesuwy aparatu tnąco - rozdrabniającego.

Schemat napędu układu tnącego: przekazanie napędu z WOM na przekładnię kątową kosiarki; przekładnia przekazuje napęd za pomocą wału na przekładnię pasową; przekładnia pasowa przekazuje napęd ( zwiększając obroty)  na wał roboczy, na którym umocowane są noże bijakowe.

 
Dane techniczne

Model

JANSEN EFGCH-155

Typ bijaka

Łopatka 800g, 24szt

Układ zawieszenia

TUZ     Kat.I  oraz    Kat.II

Minimalna moc ciągnika

30 KM

Napęd

WOM 540 / wałek przekazu w zestawie

Masa

360 kg

Długość przesuwu     

35 cm w obrębie stołu

  Dostawa

odbiór osobisty lub wysyłka pocztą kurierskąTen model  posiada dwa rzędy bijaków rozmieszczone tak jak gwint śruby (spiralnie), dzięki czemu urządzenie pracuje efektywniej.
Dodatkowo rozwiązanie to sprawa że bijaki znajdujące się w osi ataku, uderzają w materiał pojedynczo a nie wszystkie jednocześnie.
Tylna pokrywa osłonowa jest otwierana, dzięki czemu podczas wykaszania wysokich traw istnieje możliwość uchylenia pokrywy aby nadmiar materiału szybciej wydostał się poza komorę roboczą.  Powoduje to znaczne zmniejszenie obciążenia ciągnika oraz zwiększenie wydajności roboczej. Jednakże materiał, który wypadnie z pod otwartej przesłony jest gorzej przemielony i dłuższy niż gdyby przesłona była stale zamknięta w czasie koszenia.
Urządzenia są fabrycznie nowe oraz posiadają oznaczenie obrazek


Udzielamy 12 mcy  gwarancji na oferowane przez nas artykuły.
Wystawiamy faktury VAT.
obrazek
obrazek

Jan
606358756
Wojciech
602436498
Fax (013) 43 99 355
obrazek

Istnieje możliwość wysyłki kurierskiej.

koszt 180 PLN brutto po przedpłacie

lub 250 PLN brutto płatność kurierowi przy odbiorze

Odbiór osobisty